Venalex diosmin hesperidin original vegan glutenfree pure

Venalex vs Others diosmin hesperidin

Czym jest Venalex?
 
Tylko oryginalny Venalex jest odpwiedni dla wegan, Gluten Free, Kosher, Halal. 

Venalex to innowacyjny suplement diety - kapsułki miękkie zawierające  450 mg diosminy i 450 mg hesperydyny, których regularne stosowanie łagodzi dolegliwości takie jak obrzęk i ciężkość nóg. Preparaty zmikronizowanej diosminy (MPFF) są stosowane w leczeniu przewlekłej choroby żylnej od 30 lat. Przeprowadzone badania kliniczne z zastosowaniem tych preparatów 2 razy na dobę w dawce 500 mg dowodzą, że diosmina przynosi zmniejszenie obrzęków podudzi, uczucia ciężkości, skurczów i bólów łydek, przyspiesza gojenie się owrzodzeń żylnych oraz poprawia jakość życia chorych na przewlekłą chorobę żylną. Diosmina i hesperydyna to substancje polecane przez lekarzy do stosowania przy problemach z krążeniem żylnym, gdyż zmniejszają przepuszczalność naczyń, redukują nadciśnienie i działają przeciwzapalnie.

Marka Venalex jest zastrzeżonym znakiem handlowym.

składniki aktywne (1 kapsułka) : Diosmina 450 mg + Hesperydyna 50 mg

Oryginalny produkt dostępny jest pod marką Pure Life Nutrition.

PureLife logo Gr

Wskazania

Zastosowanie kapsułek Venalex: stosować w przypadku ciężkości nóg, żylaków, dolegliwości bólowych i kurczliwości łydek. Wskazany przy stojącym lub siedzącym trybie życia, który zwiększa ryzyko powstawania żylaków. Ponadto suplement diety Venalex rekomenduje się jako kapsułki na pajączki podskórne.

Właściwości

Jak działa Venalex? Preparat należy do szerokiej grupy środków przyjmowanych doustnie w postaci kapsułek. Substancja czynna preparatu diosmina odpowiada za ograniczenie stopnia przepuszczalności naczyń krwionośnych oraz zmniejszenie nadciśnienia i zastoju żylnego w nogach. Powoduje zwiększenie drenażu limfatycznego. Dodatkowo działa ochronnie i łagodząco na stany zapalne w obrębie naczyń krwionośnych. W efekcie preparat znosi wrażenie ciężkości nóg i eliminuje nocne kurcze. Hesperydyna działa antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie i hipolipidemiczne. Zmniejsza stężenie cholesterolu we krwi. Korzystnie wpływa na stan naczyń włosowatych.

Dawkowanie

Jak stosować Venalex kapsułki? Zaleca się stosować doustnie w dawce wynoszącej 1-2 kaps./24h. Powszechnie w przewlekłej chorobie żylnej zaleca się podawanie dawki 450-500 mg MPFF 2 razy dziennie lub inaczej zgdnie ze wskazaniami lekarza.

Skład (Venalex 60 kapsułek)
Venalex is a unique micronized purified flavonoid fraction (MPFF) containing 90% diosmin (450 mg) and 10% flavonoids (50 mg) expressed as Hesperidin.
 

Ingredients: diosmin, hesperidin, Hydroxypropyl Methylcellulose (HPMC), magnesium stearate, microcellulose.

Dawka: 1 kapsułka - zawiera 450 mg diosminy oraz 50 mg hesperedyny.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparatu nie należy stosować przy nadwrażliwosci na którekolwiek ze składników. Nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią. 

Informacje

Podana cena produktu Venalex 60 kapsułek, dotyczy oferty na stronie www.venalex.pl i może się różnić od cen oferowanych w innych punktach sprzedaży. Jeżeli chcesz zakupić Venalex jako zamiennik innego preparatu zasięgnij wiedzy lekarza lub farmaceuty.

Produkty złożone o podobnym działaniu tzw. zamienniki to DetralexDaflon (diosmina + flawonoidy); Cyclo4Dios (diosmina + flawonoidy + ekstrakt z ruszczyka kolczastego + kwas askorbinowy).

Informacja dodatkowa o nowym składzie Venalex

Oddajemy w Państwa ręce Venalex w nowych kapsułkach, niezawierających sztucznych barwników. 
Pomimo, iż nasz produkt od samego początku charakteryzował się niezwykle małą zawartością substancji pomocniczych, to w swojej nowej postaci jest jeszcze bardziej przyjazny, zwłaszcza do osób mających skłonności alergiczne. W kapsułkach Venalexu aż 98% zawartości stanowią substancje aktywne: zmikronizowana diosmina z hesperydyną, o charakterystycznej barwie kawy z mlekiem. 
Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu skuteczny produkt w możliwie najczystszej postaci dokładnie tak, jak tego Państwo oczekujecie. 
Życzymy Państwu dalszej satysfakcji ze stosowania Venalexu i zawsze lekkich nóg po ciężkim dniu.

Venalex produkowany jest w fabryce farmaceutycznej w Polsce, zgodnie z zachowanie najwyższych standardów produkcji, potwierdzonych między innymi certyfikatem GMP- Good manufacturing practice | European Medicines Agency

Venalex GMP Certificate

Producent:

Ethifarm sp. z o.o.

Sp. komandytowa

Ul. Hiacyntowa 39, 60-175 Poznań

www.ethifarm.pl